image
11 Липня 2018 | 20:59

Прокурори вимагають повернути Луцькраді теплицю вартістю понад 1 мільйон гривень

Луцька місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області з позовом в інтересах держави в особі    Луцької міської ради, аби зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю  "Житловий квартал" звільнити та повернути територіальній громаді обласного центру Волині нерухоме майно вартістю понад 1 млн. 350 тис. грн., яке суб’єкт господарювання використовує безпідставно.
Про це «ВолиньUA» повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.
Прокурори встановили, що у травні 2017 року товариство придбало на аукціоні передане Комунальним підприємством "Зелене господарство м. Луцька" в податкову заставу майно – теплиці загальною площею 2000 кв. м.
Реєструючи право власності на майно, суб’єкт господарювання неправомірно включив у технічний паспорт об’єкт, який не перебував у податковій заставі й не був предметом аукціону та договору купівлі-продажу - цегляну споруду виробничої будівлі теплиці площею 600 кв. м.
Зважаючи на те, що господарське товариство безпідставно використовує цю будівлю, власником якої є територіальна громада міста Луцька, приміщення – вважають прокурори – має бути витребуване з чужого незаконного володіння  ТзОВ "Житловий квартал" і передане Луцькій міській раді.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представили нового керівника Волинської митниці

Вас також може зацікавити