image
 |  4 28 Березня 2023 | 09:24

Рада Церков проти закону 9103, ініційований партією "Голос", яким дозволяються одностатеві шлюби

Релігійні спільноти обурені законопроєктом № 9103, ініційований партією "Голос" і який пропонує прирівняти реєстровані партнерства до шлюбу, називаючи їх “сімейним союзом” змінюючи чинні норми Сімейного кодексу України.

Про це пишуть на сайті Ради Церков, - інформує ВолиньUA.

З цього приводу Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася до Голови Верховної Ради, заперечуючи проти чергової спроби легалізації в Україні так званих “одностатевих шлюбів” під виглядом реєстрованих партнерств.

«Можемо прогнозувати, що у випадку ухвалення вищевказаного законопроекту, наступним кроком лобістів одностатевих відносин стане ініціювання можливості усиновлення дітей одностатевими парами, з усіма вкрай негативними наслідками для формування особистості таких дітей та з позбавленням їх природного права на виховання у повноцінній сім’ї – маючи і батька, і матір», – наголошується у зверненні ВРЦіРО.

Нинішня демографічна ситуація, відповідно до Стратегії національної безпеки України, затвердженої Указом Президента України від 14.09.2020 року № 392, визначена серед загроз національній безпеці та національним інтересам України. На переконання Ради Церков, легалізація одностатевих реєстрованих партнерств жодним чином не сприятиме подоланню демографічної кризи, зокрема через природну неспроможність одностатевих пар до народження дітей.

«Проблематика реагування на демографічну кризу особливо загострюється у зв’язку з нинішньою збройною агресією Росії проти України, в наслідок якої тисячі дітей в Україні втратили батька та (або) матір та стали сиротами, майже пів тисячі дітей загинуло і майже тисяча зазнали поранень. При цьому хвиля міграції українських сімей із дітьми за кордон ще більше ускладнюють демографічні перспективи України, зважаючи на виклики післявоєнного відновлення зруйнованої інфраструктури».

Релігійні діячі переконані, що нині в Україні закладаються ціннісні підвалини як для Перемоги в цій війні, так і для її подальшого відновлення і розбудови. Цілком очевидним, що однією з таких засад має продовжувати бути здорова сім’я, що обумовлює необхідність формування та реалізації державної політики, орієнтованої на підтримку сімей, зміцнення шлюбних стосунків, відповідальне батьківство та материнство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нічна атака "Шахедами": захисники знищили 14 безпілотників

ВРЦіРО вважає неприпустимими будь-які законодавчі ініціативи, які несуть загрози як для інституту сім’ї, так і для ціннісних підвалин українського суспільства в цілому, його моральних і духовних засад.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає парламент відхилити проєкт Закону № 9103 про інститут реєстрованих партнерств як такий, що несе загрозу для морального і психологічного здоров’я дітей та їхнього права на виховання в сім’ї, створеній на підставі шлюбу чоловіка і жінки, та погіршуватиме демографічну ситуацію в Україні.

Варто підмітити, що на крайній сесії фракція ВО «Свобода» Волинської обласної ради теж виступила проти нав’язування українцям гендерної ідеології та одностатевих шлюбів. Депутати виступили з заявою, в якій засудили намагання просувати в Україні агресивну гендерну ідеологію в освітній сфері та узаконити одностатеві шлюби.

"Фракція ВО «Свободи» вважає абсолютно неприпустимим ухвалення цього закону чи подібних, що суперечить, по-перше, чинному Сімейному кодексові; по-друге, ухвалення закону призведе до неминучого агресивного нав’язування гендерної ідеології всьому суспільству і загрожуватиме здійсненню адекватної демографічної політики в час національно-визвольної війни; по-третє, аморальна гендерна ідеологія ще більше проникатиме в освітні заклади, травмуючи психоемоційну сферу дітей; по-четверте, зупинити цей закон – це припинити вкрай агресивну риторику і поведінку лгбт-спільнот, що брутально посягають на гармонійні взаємини межи двома статями в українському суспільстві, морально ослаблюючи українську націю", - йдеться у тексті документу.

Також згодом на сесії Ковельської міської ради депутати підтримали звернення до Верховної Ради України, ініційоване фракцією ВО "Свобода": "Щодо недопущення знищення національних цінностей та прийняття законопроєкту 9103 "Про інститут реєстрованих партнерств", запропонованого депутатом від "Голосу".

"Вважаємо неприпустимим прийняття даного закону, зневагу до інституту сімейних цінностей. Виступаємо на захисті та збереженні традиційних сімей - це неодмінна умова сильної нації, запорука продовження нас, продовження України. Сподіваємось депутати ВР не підтримають законопроєкт депутатки від "Голосу" про одностатеві шлюби, тим більше під час війни ми маємо максимально захистити українську націю від посягання на її моральні цінності, осередком яких є родина і діти, а отже майбутнє України", - прокоментувала депутат Ковельської міськради Ірина Луцик. 

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити