image
15 Жовтня 2021 | 22:31

Розповіли, хто поспішає продати землю на Волині

Земельні паї на Волині зараз продають переважно особи, в яких скрутне матеріальне становище чи ті, хто планує переїзд в інший населений пункт.

Про це під час брифінгу у Волинській ОДА розповіла голова відділення нотаріальної палати у Волинській області Надія Кузьмич.

"Для нотаріусів працювати з угодами купівлі-продажу землі є досить складно. Це серйозний об'єкт. Ринок землі регулює багато нормативних актів. Також потрібно стежити, щоб не допустити концентрації в одних руках більше 100 гектарів", - зазначила нотаріус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині продавали алкоголь без ліцензії

Надія Кузьмич розповіла, хто в основному продає землю на початковому етапі.

"Більшості селянам вигідно отримувати щороку стабільну орендну плату за пай, ніж продати один раз землю за малу ціну. Серед тих, хто продає пай, є люди, яким потрібні гроші на лікування, в яких важке матеріальне становище. Або той, хто позичив гроші чи готується до переїзду в іншу область чи місто. Також для продажі землі потрібно обов'язкове відкриття розрахункового рахунку у банку", - додала нотаріус.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити