image
4 Липня 2019 | 15:52

Розповіли, як зміниться зарплата вчителя

Кабінет міністрів України хоче скасувати єдину тарифну сітку в оплаті праці педагогів. Так, зарплата вчителя повинна бути на рівні трьох мінімальних заробітних плат.

"Зараз МОН складає календарний план виконання положень закону "Про освіту", щоб показати, як змінюватиметься оплата праці педагогів. У ньому сказано, що зарплата вчителя повинна бути на рівні трьох мінімальних заробітних плат. Але у перехідних положеннях зафіксована дата, до якої ми повинні обов'язково прив'язатися: у 2023 році мінімальний посадовий оклад освітян повинен становити не менше, ніж 4 мінімальні прожиткові мінімуми. Є конкретна дата, і ми маємо показати, як до неї йдемо", – розповіла міністр освіти та науки України Лілія Гриневич під час конференції "Нова українська школа: успіхи та виклики першого року впровадження".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швидкість інтернету в Україні сильно впала

Зараз учитель початкової школи без стажу отримує зарплату до 6 тисяч гривень. Викладач з вищою категорією і значним професійним стажем може отримувати 11-12 тисяч гривень за ту саму роботу.

Саме цю невідповідність у зарплатах хочуть ліквідувати.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити