image
14 Вересня 2018 | 20:32

РПЦ в істериці: у російських церквах заборонили молитися за патріарха Варфоломія

У храмах Московського патріархату припинять молитовне поминання Константинопольського патріарха Варфоломія.
Крім того, припиняється спільне служіння священиків Московського і Константинопольського патріархатів православної церкви. Таке рішення ухвалив на засіданні в Москві в п’ятницю Синод Російської православної церкви, повідомляє Радіо Свобода.
Як сказав після засідання високопоставлений представник РПЦ митрополит Іларіон, таке рішення стало реакцією на рішення Константинопольського патріархату відправити до України двох своїх представників – екзархів, що є першим кроком до надання Українській православній церкві автокефалії.
За словами Іларіона, мова поки не йде про розрив спілкування євхаристії між вірянами двох православних церков. Тобто парафіянам Московського і Константинопольського патріархатів поки не заборонено разом молитися. Проте, як попередив митрополит, якщо Константинопольський патріархат йтиме шляхом надання автокефалії Української церкви, РПЦ може піти на повний розрив з Константинопольським патріархатом.
Крім того, як заявив Іларіон, РПЦ перериває участь в єпископських асамблеях, так само як і в богословських діалогах, багатосторонніх комісіях та всіх інших структурах, в яких головують або співголовують представники Константинопольського патріархату.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фільм про Євромайдан знімають в режимі віртуальної реальності

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити