image
 |  59 18 Листопада 2023 | 18:47

Щонайменше 2442 українських дітей вивезли до білорусі

Лабораторія гуманітарних досліджень Єльської школи громадського здоров’я (Yale HRL) виявила, що щонайменше 2442 дітей з України було вивезено до Білорусі з початку повномасштабного вторгнення.

Про це інформує Радіо.Свобода.

"Щонайменше 2442 дітей з України, включно з дітьми з уразливих груп, було перевезено до 13 закладів у Білорусі. Дітей віком від шести до 17 років вивезли від 24 лютого 2022 року".

"Переміщення дітей з України до Білорусі, а також їхнє перевиховання та військова підготовка спільно спрямовуються та співфінансуються авторитарним лідером Білорусі Олександром Лукашенком у прямій координації з президентом Росії Володимиром Путіним".

Yale HRL у звіті посилається на інформацію білоруського "Народного антикризового управління". Як наголошують дослідники, ці цифри можна підтвердити "з високою точністю". Загальна кількість нелегально переміщених українських дітей, ймовірно, перевищує вказану кількість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За добру українські захисники знищили понад тисячу окупантів

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити