image
 |  2 22 Листопада 2022 | 15:05

Сенсація ЧС-2022: Аргентина програла Саудівській Аравії

На чемпіонаті світу 2022 року в Катарі відбулася перша гучна сенсація.

Аргентина шокувала своїх прихильників, поступившись Саудівській Аравії з рахунком 1:2.

Для "біло-голубих" усе складалося добре в першому таймі. Вже на 10-й хв. Ліонель Мессі реалізував пенальті.

У середині першої половини забив Лаутаро Мартінес, проте його гол скасували через мінімальний офсайд.

Несподівано для всіх Саудівська Аравія відігралася на старті другого тайму після удару Салеха Аль-Шехрі.

А на 53-й хв. Салем Аль-Досарі вивів свою команду вперед.

Аргентинці кинули всі сили в атаку, однак так і не змогли вдруге пробити голкіпера суперників.

Один з фаворитів мундіалю на чолі з Мессі зазнав ганебної поразки. Не допомогли й 13 компенсованих хвилин.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .