Правоохоронні органи затягують досудове розслідування у справі щодо спадку луцького бізнесмена Леоніда Джулінського, за який судяться його сини. Одна зі справ, у якій уже доведено підробку документів, більше як пів року лежить на столах у поліції та прокуратури, та жодна реальна дія вчинена не була. Одна зі сторін підозрює існування корупційної складової.
Це стверджує адвокат одного із синів Леоніда Джулінського – Олександра – Юрій Мельник.
Довідково:
Підприємець та меценат Леонід Джулінський за своє життя збудував понад 80 об’єктів нерухомості. «Караван», «Гостинець», BOSS, ринок «Пасаж» тощо. Помер у 2020 році, не лишив заповіту. Його старший син Олександр стверджує: через декілька днів після смерті батька більша частина майна уже належала іншим людям. За словами сина, ймовірно такі махінації провів його зведений брат від іншого батькового шлюбу Леонід.
* * *
Зараз у судах – чотири позови через спадщини.
Одна зі справ стосується частки Олександра Джулінського у товаристві «Регіональний центр логістики і дистрибуції». У родини 50% статутного капіталу фірми. Йдеться про десятки мільйонів гривень. Адже у власності фірми на момент продажу перебувало комерційної нерухомості загальною площею близько 15 тис. кв. м.
Утім за день до смерті батька, 5 червня, молодший син Леонід Леонідович Джулінський відчужив його частку такій собі Ніні Старкевич.
Зараз Олександр Джулінський разом із адвокатом встановили, що договір є підробленим: виявилося, нотаріус цього договору не посвідчував.
«Підроблення договору встановлено, бо вказано, що договір посвідчений нотаріусом, а сам нотаріус надав відповідь, що даний договір не посвідчений. Відповідно за цим фактом було подано заяву про вчинення кримінального правопорушення, і органи досудового розслідування відкрили кримінальне провадження, внесли відомості в ЄРДР», – розповів адвокат Юрій Мельник.
І на тому все, бо вже більше як пів року правоохоронці не допитують тих, хто поставив свої підписи під документами та не виявляють винних осіб.
«Я і мій клієнт вбачаємо затягування справи і що воно продиктовано якимись третіми особами. Органи досудового розслідування взагалі не вчиняють ніяких дій. Можливо, є елементи корупції у правоохоронній системі», – припускає адвокат.
Аби розібратися, чи дійсно справу затягують, 12 канал звернувся до правоохоронних органів. У поліції відповіли: тривають слідчі дії «з метою повного, всебічного та неупередженого розслідування», деталі розголошувати не мають права.
Практично аналогічна відповідь надійшла і від прокуратури.
Адвокат Олександра Джулінського уже написав скаргу у поліцію та прокуратуру. Наголошує: вимагає швидше проводити досудові дії.
«В даний час ми написали скарги слідчому судді на бездіяльність органів досудового розслідування», – повідомив Юрій Мельник.
Він сподівається, що уже найближчим часом справа зрушить з мертвої точки, адже майно оцінюється в десятки мільйонів гривень, і просто так відібрати все, ще й у незаконний спосіб, не дадуть.
Детальніше - у сюжеті 12 каналу.