image
 |  11 4 Лютого 2021 | 15:45

Скандал у луцькій маршрутці: матір загиблого Героя розповіла про свою біль

Водій луцької маршрутки, який напередодні образив матір волинського Героя, попросив вибачення у жінки просто на могилі її загиблого сина.

Зоя Сільчук – мама загиблого на війні Андрія Волоса. Він провів у зоні АТО три роки, у 2018-му героїчно загинув. Він прикрив собою командира роти.

“Він прийшов до тями і сказав: передайте моїй мамі і моїй дружині, що я їх дуже сильно люблю, це були останні слова мого сина”, – розповідає жінка.

Як мама загиблого Героя, вона має небагато пільг. Одна з них – гарантоване державою право на безплатний проїзд. Напередодні вона зайшла у одну з луцьких маршруток, показала посвідчення, але у відповідь почула від водія, що воно “фальшиве”.

“Сказав: це фальшиве посвідчення, де ви його купили? Я кажу, як фальшиве посвідчення? Значить, смерть мого сина і те, що він лежить у сирій землі – це теж фальшиве?” – каже Зоя Сільчук зі сльозами на очах.

Волонтерам вдалось розшукати водія. Його привезли у село Журавичі на могилу до Андрія Волоса. Там він просив пробачення у жінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У волинянина посеред дороги забрали машину та ліс (ФОТО)

“Я неправильно зрозумів. Я взагалі не зрозумів, що це наш час. Щось мені в голову стукнуло, що 42-43 роки. Я в жизні тепер ніяких посвідчень, нічого не буду чіпати, не буду перевіряти їх і навіть дивитися. Хочуть – хай їдуть, все. Якщо дасть Бог буду працювати… но мені сказали, що мене звільнять”, – каже він.

Чоловіка і справді звільнили. Хоча волонтери та рідні загиблого Героя певнять, що домагались не цього.

“Це не в звільненні питання. Прийде другий, прийде третій, прийде четвертий. Відношення буде те саме. Люди, зрозумійте, що так не можна”, – каже волонтерка Наталія Єпіфанович.

Детальніше – у сюжеті 12 каналу.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити