image
 |  229 14 Травня 2024 | 18:13

Скільки разів на тиждень займатись сексом, щоб забути про стрес

Стрес у важких випадках може призвести до інсульту чи серцевого нападу.

Саме тому недаремно його називають "тихим вбивцею".

Експерти стверджують, що стрес можна подолати завдяки сексу, пише thesun.

Якщо ним займатись три рази в тиждень, то він може творити чудеса проти стресу.

Консультант Трейсі Сейнсбері сказала, що люди повинні займатися набагато більше сексом, а не відмовлятися від нього через стрес.

Дофамін, окситоцин і серотонін часто називають "гормонами щастя", але вони також зроблять вас більш міцними та стійкими до стресу.

"Ви можете стимулювати їх усіх сексом, і люди повинні просто зробити це частиною свого розпорядку дня", - сказала Сейнсбері.

Контакт оголеного тіла з вашим партнером також може активізувати ці гормони.

"Чесно кажучи, це не обов'язково має бути красиве, романтичне заняття коханням. Це може бути швидкий секс на дивані чи на кухні. Це не обов'язково вночі в ліжку", - продовжувала місіс Сейнсбері.

Також це можна робити в обідній час, якщо ви і ваш партнер працюєте вдома.

Це не лише гормони, які можуть бути корисними. Відкриття більш грайливої та веселої сторони себе також може знизити рівень стресу.

Виступаючи на Fertility Show в лондонській Олімпії, експерт сказав, що пари, які намагаються зачати дитину - а це приблизно кожна сьома пара - за іронією долі починають менше займатися сексом.

За її словами, почуття тиску, пов'язаного з виконанням обов'язків або невдачею, може послабити почуття пристрасті.

Важливо зробити секс частиною щотижневої рутини, а не займатися сексом лише під час вузького періоду овуляції заради зачаття, сказала місіс Сейнсбері.

"Ми можемо думати, що у нас не вистачає часу, коли ми в стресі або намагаємося завагітніти, але секс справді дуже важливий", - підсумувала вона.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити