image
 |  83 12 Лютого 2024 | 22:02

Слухай та тримайся: Оля Полякова - Вишні

Вперше співачка виконала цю пісню під час прем'єри своєї концертної шоу програми “Все буде добре”, що відбулася в березні 2023 у Києві. Пізніше вона прозвучала на фестивалі Лайми Вайкуле “Рандеву” у Латвії й була високо оцінена музичними критиками та шанувальниками співачки.

Після презентації пісні на сольному концерті в Києві на початку року, прихильники відзначили “Вишні” за їхню глибину та душевність. Тож, напередодні зимових свят артистка переспівала трек, додавши йому новорічного настрою.

У композиції переплітаються теми надії, адже “з ніччю темною світанок завжди ходить поруч”, вічного кохання: “ти завжди будеш зі мною в грудях десь ліворуч”, сімейного затишку: “тихий вечір біля мами стане ще ціннішим”, новорічного дива: “мрія здійсниться найголовніша. В Новий рік кохатиму сильніше”, та головне - надії, яка приходить навесні, коли “розквітають білим цвітом вишні”. 

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити