image
 |  171 22 Травня 2024 | 13:19

Снаряди від США почали надходити на фронт

Артилеристи Збройних сил України після відновлення військової допомоги від США почали отримувати нові партії снарядів.

Новими боєприпасами, зокрема, користуються у боях на Харківщині. Про це пише Reuters.

За словами військових, бої у північній частині Харківської області відзначаються вищою інтенсивністю, ніж це було під час операції поблизу Бахмута у 2023 році.

"Це 24/7, їхня піхота продовжує прибувати, ми продовжуємо відбивати їхні атаки. Принаймні, намагаємося. Коли це можливо, ми їх знищуємо", - сказав навідник гаубиці 92-ї окремої штурмової бригади Павло.

Він розповів, що раніше був в районі Бахмута, а тепер його підрозділ перевели на Харківщину.

"Тут набагато "гарячіше". Там у нас не було снарядів, а тут хоч снаряди є, їх почали завозити. Є чим працювати, є чим воювати", - додав він.

За словами командира артилерійського підрозділу бригади Віталія, снаряди не закінчаться, оскільки всі розуміють важливість утримання оборонних рубежів.

"Так, ми будемо отримувати боєприпаси, бо ми протистоїмо великому і серйозному угрупованню ворога. Якщо ми зараз продемонструємо, що здатні в такій екстремальній ситуації зупинити широкомасштабний наступ ворога на Харків і Харківську область, то ворог не наважиться навіть думати про наступ на Київ, Чернігів, Суми чи Полтавщину", - сказав військовий.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити