image
22 Травня 2020 | 18:51

Спад промислового виробництва в Україні сягнув 16,2%

Спад промислового виробництва у квітні 2020 року, на фоні карантину, проти аналогічного періоду минулого року прискорився до 16,2%, тоді як проти березня цього року промвиробництво скоротилося на 12,8%.

Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Держстатистики.

При цьому, з коригуванням на ефект календарних днів падіння промвиробництва у квітні проти аналогічного періоду минулого року становило 16,7%, а в порівнянні з березнем, з урахуванням сезонної корекції, падіння сягнуло 6%.

Загалом у січні-квітні цього року промвиробництво в Україні скоротилося у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 7,9%, зокрема, у добувній промисловості та розробленні кар’єрів – на 6%, переробній – на 8,7%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 8%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖУкраїні загрожує спалах туберкульозу, правця та кору: в офісі Президента зробили тривожну заяву

Додамо, дані наведені без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, спад промислового виробництва торік сягнув 1,8%.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити