image
 |  340 15 Червня 2024 | 15:17

Справу про шахрайство на Волині розглядають уже шість років

Понад 20 людей із різних областей України переконані, що стали жертвами шахраїв. Ті купували у фірми з Луцька сільгосптехніку, а в результаті залишилися без нічого.

Як каже сторона обвинувачення, постраждалі особи спокусилися на оголошення з продажу техніки за привабливою ціною від лізингової компанії «Еталон». Згодом ті зв’язалися з консультантами, попідписували з ними договори, сума в яких істотно відрізнялася від тієї, яку бачили в оголошеннях.

Після залишеного завдатку покупці зосталися без товару та грошей. Справу про невдалі покупки слухав не один суддя Луцького міськрайонного суду. За шість років розгляду встигла змінитися колегія Феміди.

За обвинуваченням у шахрайстві судять чотирьох людей, які на засідання ходять регулярно. Потерпілі ж засідання пропускають: хтось не може, хтось хворіє, хтось зневірився в поверненні коштів.

На останнє слухання ніхто з них не з’явився. Прокурор пояснив, що частина живе за межами Луцька – в інших областях. Відтак сторона обвинувачення запропонувала суду відкласти засідання. Усі з пропозицією погодилися.

Детальніше - у сюжеті ТРК Аверс.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити