image
 |  86 23 Лютого 2024 | 17:14

США введуть санкції проти 500 російських об'єктів

До другої річниці вторгнення Росії в Україну Сполучені Штати запровадять черговий пакет антиросійські санкції. Їх введуть проти 500 об'єктів.

Санкції будуть спрямовані на російський військово-промисловий комплекс, а також на компанії у третіх країнах, які допомагають полегшити доступ Росії до потрібних їй товарів. Про це заявив заступник міністра фінансів США Воллі Адейємо, повідомляє Reuters.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ексочільник ВЛК з мільйоном доларів: розповіли деталі затримання

"23 лютого ми запровадимо сотні санкцій лише тут, у Сполучених Штатах. Однак важливо зробити крок назад і пам'ятати, що не лише Америка вживає ці заходи", - сказав Адейємо.

За його словами, санкційні обмеження покликані заблокувати Росії доступ до товарів, необхідних для створення зброї та уповільнити доступ країни-агресора до доходів, необхідних їй для підтримки економіки та виробництва зброї.

Цей пакет стане останнім з тисяч санкцій проти Москви, впроваджених США та їхніми союзниками після вторгнення Росії в Україну в 2022 році, що призвело до загибелі десятків тисяч людей і перетворило на руїни цілі міста.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити