image
25 Лютого 2019 | 15:22

Стало відомо, чим луцькі перевізники обгрунтовують бажання підняти проїзд до 6 гривень

Луцькі перевізники стверджують, що підняття вартості проїзду з 5 до 6 гривень дозволить їм вирішити ряд питань.

Про це у коментарі власкору «ВолиньUA» розповів директор Департаменту економічної політики Луцької міськради Олександр Озінович.

Посадовець відзначив, що перевізники підвищення вартості проїзду до 6 гривень обгрунтовують кількома факторами.

«Луцькі перевізники хочуть підняти зарплату водіям. У тарифі 5 грн вона закладена на рівні 5500 гривень. А у тарифі 6 гривень – близько 7200 гривень. Також вони стверджують, що зросла вартість дизпалива з 23 – 24 грн до 26 грн. Крім того, ріст тарифу позитивно вплине на ремонтні роботи. За словами перевізників, тариф у 6 грн дозволить їм вийти на рівень рентабельності 25%. За рік це приблизно принесе 250 тисяч гривень прибутку на кожен автобус. Сукупний дохід усіх перевізників за рік складе 50 млн гривень. Теоретично це дозволить поступово оновити парк маршруток у місті».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Управління транспорту відхрестилося від рішення про підвищення тарифів у маршрутках Луцька

З іншого боку, Олександр Озінович зазначив, що луцькі перевізники не виконують положень меморандуму про співробітництво, який вони підписали з міською радою. Тому він скептично ставиться до обіцянок перевізників.

«На жаль, перевізники так і не поспішають виконувати умови меморандуму з містом. У цій ситуації я бачу лише один дієвий вихід – запровадження електронного квитка. У будь-якому разі, якщо виконком ухвалить проект рішення про ріст тарифів, воно буде розглядатися в Антимонопольному комітеті. Також відбудуться громадські обговорення. Це все займе не менше 2 місяців».

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити