image
12 Серпня 2020 | 08:51

Субсидіантів будуть перевіряти: кого у першу чергу

Найчастіше українці не вказують у декларації наявність нерухомого майна, приховують доходи та великі покупки, наприклад авто. Завдяки цьому хочуть отримати субсидію.

"Торік здійснили окрему перевірку правильності надання допомоги малозабезпеченим сім'ям. Виявили, що громадяни неправомірно отримали допомоги на суму понад 33,2 мільйони гривень. Половину з цих коштів вдалось повернути у державний бюджет", – каже міністерка соціальної політики Марина Лазебна, пише "Вголос".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За сприяння COVID-19: село Світязь на 2 дні перетворилося на мегаполіс (ФОТО, ВІДЕО)

За її словами, держава має підтримувати незахищених та малозабезпечених людей.

"Прийняли закон про верифікацію соціальних виплат. Її здійснює Міністерство фінансів. Водночас у перевірці отримувачів допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових субсидій перейшли на ризик-орієнтований підхід. Перевіряти будемо тільки тих отримувачів, які мають ознаки високого рівня ризику вчинення порушень. Водночас допомогу для родин з дітьми збільшили на 15-20%", – наголосила Лазебна.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити