image
1 Червня 2023 | 08:27

Суд зобов’язав сільраду на Волині розробити схеми санітарного очищення населених пунктів

У 2021 спеціалісти Держекоінспекції Волині провели планову перевірку Сошичненської сільської ради щодо вимог природоохоронного законодавства. Під час якої виявили, що схеми санітарного очищення населених пунктів не розроблені.

Про це інформує Державна екологічна інспекція у Волинській області, - пише ВолиньUA.

За результатами проведеної перевірки інспектори винесли вимогу про розроблення схеми санітарного очищення населених пунктів. Проте дана схема на погодження до Інспекції не надходила, а це створює передумови для погіршення стану навколишнього природного середовища.

В інтересах держави в особі ДЕІ у Волинській області з позовною заявою до Сошичненської сільської ради звернулася Камінь-Каширська окружна прокуратура щодо виконання вимог законодавства про відходи.

Волинський окружний адміністративний суд вирішив позов прокуратури задовольнити та зобов’язати Сошичненську сільську раду розробити, погодити та затвердити схеми санітарного очищення населених пунктів, що знаходяться в межах територіальної громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скандал на Волині: сільський ліцей перепрофілювали в гімназію з 9-річним навчанням

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити