image
 |  9 9 Січня 2019 | 23:01

Священик з Волині дав інтерв'ю московському радіо

Священик із Волині Іван Сидор розповів, як йому довелося давати інтерв’ю московському радіо «Комсомольская правда». У результаті, каже, вкотре переконався, що Росія – країна, яка живе у тотальній брехні.

Своїм «новим досвідом» він поділився у Facebook, - пише Перший.

«Хочу поділитися новим досвідом. Зателефонували мені сьогодні з радіо "Комсомольська правда" (Москва). Попросили сказати декілька слів про майбутнє автокефальної Української Православної Церкви. Звісно, погодився - хотів щоб і в Росії почули, що Українська Церква прагне миру, єдності і хороших стосунків з іншими Церквами. З поваги до російськомовної аудиторії, а також, щоб мої слова були зрозумілими для всіх говорив на "общепонятном", російською.

Та замість обіцяного дати мені можливысть висловитись про майбутнє Церкви, уже в прямому ефірі почали ставити провокативні питання. Наприклад: "Почему я, русскоговорящая (журналіст - авт.), не могу войти помолится в ПЦУ?", "Почему презирают русскоговорящих?", "Почему Филарет Патриарх?", "За что Филарету дали Героя Украины?" і навіть таке: "Зачем вам автокефалия? Вы не можете Бога поделить?" та інші...

До слова, спілкуючись зі мною завжди казали "Так называемая Православная Церковь Украины", а мене називали - "так называемый священник ПЦУ". Добре, що хоч за людину живу визнають :)

Коли я відповідав, мене постійно перебивали, коли відповіді були надто переконливими - просили зачекати на лінії, вставляли рекламу. Наприклад, на запитання "Зачем вам автокефалия?" відповів: "А навіщо Російській Церкві автокефалія? Навіщо Росії незалежність? Навіщо Росії президент? Так само і у нас. Україна така ж сама незалежна країна, як і Росія. І Церква в Україні має бути і вже є така ж сама незалежна, як в Росії".

Коли прощалися, не дали сказати слова, навіть попрощатися, а вчергове вилили чергову порцію власних фантазій про "так называемую ПЦУ".

Дякую вам, комсомольці, за цей досвід! Я вкотре переконався, що країна живе в тотальній брехні, бо самі ж журналісти не можуть виконати найпростійшого - дотримати свого слова», – написав Іван Сидор.

Іван Сидор – син протоієрея Андрія Сидора, який є деканом Горохівського деканату та настоятелем Свято-Возенесенького храму у райцентрі.

Став відомим під час Революції гідності, коли у ніч на 11 грудня 2013 року він, тоді ще аспірант Київської православної богословської академії, будив Київ дзвонами Михайлівського монастиря, щоб зупинити чергову спробу розгону Майдану.

Окрім того, Іван Сидор був у складі делегації ПЦУ під час отримання Томосу про автокефалію Української церкви у Стамбулі.

Священик також є викладачем КПБА, секретарем-референтом Переяславської єпархії, керівником якої до недавнього часу був митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити