image
4 Липня 2018 | 15:55

Топ-5: Як змусити чоловіка дарувати подарунки?

Жінка може створити атмосферу, яка буде мотивувати чоловіків захоплюватися собою і своєю щедрістю. Подарунки для тендітної половини людства – одне з найбільших задоволень, особливо якщо вони від коханого.
Психологи радять набратися терпіння і бути лояльною до чоловіка, повідомляє Обозреватель.
Якщо правильно використовувати нижче наведені поради, то це бажання дарувати буде проявлятися все частіше.
1. Слід пояснити своєму чоловікові, що не варто дарувати кухонне приладдя. Це всього лише домашнє начиння. Найкращі подарунки ті, які надовго залишаться в пам'яті - політ на повітряній кулі, прикраса тощо.
2. Важливо викинути з лексикону слово "купи" і замінити його на "треба". Якщо правильно донести чоловікові, що вам необхідний певний предмет, то він буде думати, що бажаний подарунок гідний коханої жінки, а не навпаки.
3. Коли ви отримали цінний подарунок, то не варто нагадувати чоловікові про його вартість і "лаяти" за велику трату грошей. Ймовірно, що наступного разу може й не бути.
4. Якщо ваш чоловік не привчений дарувати подарунки в силу свого виховання, то його можна навчити. Наприклад, можна подарувати йому сорочку. Якщо все зробити від чистого серця, то незабаром він зробить крок у відповідь.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розповіли, за скільки років «Титанік» з’їдять бактерії

5. Виховуючи в чоловікові щедрість, не варто нікуди поспішати. Своїм прикладом покажіть йому, що вам подобається. Не сприймайте подарунки як належне - обов'язково дякуйте. Чоловік побачить, що ви цінуєте його старання і буде радувати вас і далі.

Вас також може зацікавити