image
18 Листопада 2019 | 08:14

Тягнув хвилин п’ять: волинянину «на гачок» попалася риба-велетень (ФОТО)

Ігор Данилюк на озері Річицьке зловив велетенську рибину.

Зловивши її, сам був у захваті, дже спіймати таку рибину-гіганта на місцевих водоймах – це велика рідкість, - пише "ВолиньPost" із посиланням на газету "Волинь".

Ігор розповів, що за щуку ковельські рибалки йому пропонували навіть 50 доларів, та він категорично відмовився від такого заробітку.

На рибалку поїхав разом з другом ще з самого ранку. На водоймі рибу ловили вони із моторного човна. Коли ж Ігор закинув спінінг і щось добряче шарпонуло, зрозумів, що на гачок попалась якась велика рибина. Та витягти її не міг, тягнув, а вона ніяк не піддавалась.

"Я ту рибину тягнув хвилин п’ять. І вже коли вона зморилась опиратися і «воювати», опинилась у нашому підсачку і на човні. Емоцій – не передати! Такої великої щуки ми ще не бачили, тому й були шоковані, відразу подумали, що важить вона кілограмів до 20. Та вже вдома зважили: одинадцять кілограмів і 5 грамів! А довжина – 1 метр 10 сантиметрів! Це найбільший мій улов. А рибалкою я захопився вже років із п'ятнадцять тому. До цього витягував із водойм найбільші щуки вагою 2-3 кілограми. А минулого року на цьому ж самому озері спіймав щуку вагою 5 кілограмів. Тоді це був мій «щучий» рекорд. А нині я побив і свій рекорд, і, думаю, рекорд інших наших рибаків-любителів. Минулого року зловив ще карпа вагою 10 кілограмів, але це на водоймі сусіднього району", - говорить Ігор.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити