image
24 Лютого 2018 | 16:45

У фінському місті Турку під шкільним спортзалом випадково знайшли середньовічне місто

Виявити дивовижну знахідку вдалося під час капітального ремонту спортивного залу.
Про це 24 лютого 2018 року повідомляє сайт «Сьогодні».
У фінському місті Турку під спортзалом місцевої школи знайшли місто часів Середньовіччя. Виявити дивовижну знахідку вдалося під час капітального ремонту.
Займаючись проведенням капремонту в середньому навчальному закладі, під підлогою спортзалу в Турку знайшли середньовічне приміщення. Раритет вразив людей своїм рівнем збереження, а також масштабами.
Археологи прийшли в подив, коли дізналися, що фундамент зберігся досить добре. Розкопки дали уявлення про різні кімнати і підвальні корпуси. Вчені зраділи знахідці, адже, як правило, вдається виявити незначні частини будинків, але в це раз їм пощастило – тепер експерти стануть вивчати цілі сходи і коридори.
Школа, де проходять розкопки, заснована в XIII столітті і є шведсько-мовної гімназією. Навчальний заклад знаходиться в будинку, побудованому в приміщенні реконструйованого після пожежі 1827 року. Тоді велика частина міста була зруйнована і опинилася під землею.
Нагадаємо, раніше в Японії будівельники натрапили на саркофаг войовничого самурая. За словами експертів, могила містить більше артефактів, ніж будь-яке інше поховання в Осумі. Поруч зі скелетом дорослого чоловіка, зростом 170 см, знаходилося близько 20 видів зброї: самурайські мечі, спис, стріли і бойова сокира.
Також повідомлялося, що археологи виявили величезну піраміду на дні Тихого океану.

Вас також може зацікавити