image
13 Жовтня 2021 | 15:36

У Ковелі тимчасово «зашиють» проблемний тротуар під мостом

Про капітальний ремонт пішохідної доріжки під залізничними мостами, яка з’єднує мікрорайон Ковель-2 з центральною частиною міста (вулиця Сагайдачного з виходом на вулицю Тимошенка) написав у Фейсбуці міський голова Ігор Чайка.

Про це пише Ковель медіа.

Це та найбільш проблемна ділянка, ремонт якої обіцяв на виконання своєї передвиборчої програми – зазначає він

Публікація за темою: Міська влада обіцяє відремонтувати у Ковелі тротуар під залізничним мостом

Мер каже, що після того, як його заступник Віктор Жигаревич, керівник приватного підприємства «Ковелькомунпроєкт» Віктор Дубина, представники залізниці, зокрема колійники, енергетики, зв’язківці та станційники на місці обстежили всі мережі й ніяких перешкод не виявили, – міська влада отримала «зелене світло» на виготовлення проєктно-кошторисної документації, якою займеться «Ковелькомунпроєкт».

За словами Ігор Чайки, крім заміни тротуарного покриття і встановлення вуличного освітлення, передбаються пандуси, бо для людей з обмеженими фізичними можливостями, для мам з дитячими візочками тут пересуватися нереально.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шкідливі викиди на Гнідавському цукровому заводі важко зафіксувати лабораторно, – чиновниця

Разом із ремонтом пішохідної доріжки влада обіцяє провести реконструкцію мережі водовідведення на вулиці Сагайдачного. Міський голова стверджує, що є проєктна документація з 2020-го року. Тож мерія має працювати в комплексі і з ремонтом мережі водовідведення, і над оновленням пішохідної доріжки.

Розумію, що документація-тендери-початок робіт – це час. А попереду – зима, ходити по розбитому і в дірках тротуару все одно доведеться. Тож до початку ремонту отвори в тротуарі тимчасово «зашиємо».

А зараз робимо наступний крок до ремонту цієї проблемної ділянки: проєктно-кошторисну документацію – запевняє Ігор Чайка

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити