image
21 Травня 2020 | 23:03

У Любомлі одіозна фірма відремонтує дорогу за 3 мільйони гривень

У Любомлі одну із центральних вулиць відремонтує фірма з Нововолинська ПП «МП Сантехмонтаж» за 3 мільйони 250 тисяч гривень.

Про це йдеться на сайті «ProZorro».

Капітальний ремонт проїжджої частини вулиці Шевченка на ділянці від будинку №101 до вулиці Брестська в Любомль виконуватиме ПП «МП Сантехмонтаж» за 3 мільйони 250 тисяч гривень. Керівником фірми є кандидат в депутати у Волинську обласну раді від БПП «Солідарність» Коптюк Анатолій Васильович.

Учать у тендері взяло шість фірм: ТОВ Данко, ПП «МП Сантехмонтаж», ПрАТ "Ковельське ШБУ-63", ПП МВМ ШЛЯХБУД, ТОВ Луцька ДПМК, ТОВ "ІДЕЯ".

Отож, ознайомившись із тендерними пропозиціями представники Любомльської міської ради зупинились на двох фірмах ТОВ Данко та ПП "МП Сантехмонтаж".

Тенедрний комітет відхилив пропозицію ТОВ Данко, через те, що кінцеви бенефіцеар Чумак Валентина Миколаївна знаходиться на тимчасово непідконтрольній території України. В тендерній документації не надано документу, що уповноважує директора ТОВ Данко Бебiх Юлiю Сергiiвну пiдписувати тендерну пропозицiю та договiр на закупiвлю.

Таким чином переможцем визначають ПП "МП Сантехмонтаж" керівником якої є Коптюк Анатолій Васильович. Фактично ця фірма часто тісно співпрацює із комунальними службами Нововолинська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 14 земельних ділянок та автомобіль «ВАЗ»: що у декларації сільського голови Світязя?

Про «якісний» ремонт доріг цією фірмою неодноразово інформували в соціальних мережах, нарікаючи на халатність, а рівень виконання робіт бажав би кращого.

Отож, 13 травня, Любомльська Micькa рада в особi мiського голови Ющука Романа Васильовича уклали договір із приватним підприємством приватне "МП Сантехмонтаж" в особi Коптюка Анатолiя Васильовича на ремонт проїжджої частини вулиці Шевченка на ділянці від будинку №101 до вулиці Брестська.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити