image
 |  509 25 Лютого 2024 | 18:17

У Любомльській лікарні - нова операційна кімната (ФОТО)

У січні у Любомльському ТМО завершили ремонт рентген-операційної кімнати, в якій за сприяння Міністерства охорони здоров’я лікарня отримала сучасний рентген-апарат. Це дозволить хірургам-травматологам значно скоротити час операцій, адже тепер рентген-знімок можна робити безпосередньо в операційній, де лікар може його подивитись та визначити ступінь травм або ж визначити, чи правильно проведена операція. Також це дозволить скоротити перебування пацієнта у стаціонарі та період реабілітації. Як тільки лікарня отримає дозвіл на експлуатацію, фахівці – лікарі-травматологи будуть оперувати пацієнтів з різними травмами та патологіями вже у новій операційній.

Про це повідомляють на сторінці КНП "Любомльське ТМО Любомльської міської ради".

«Відділення було засноване у 2009 році. Розраховане на 25 ліжкомісць. Надаємо допомогу як дорослим, так і дітям. В основному лікуються пацієнти з травмами опорно-рухової системи, захворюваннями суглобів. Також оперуємо різноманітні переломи: це відкрита респозиція з встановленням металофіксаторів різних конструкцій, також займаємося заміною кульшових суглобів», - розповідає завідувач травматологічного відділення Любомльського ТМО Андрій Бондаренко.

Загалом у минулому році у відділенні пролікували майже 800 пацієнтів, з них майже 40% - прооперованих. Сюди звертаються жителі не тільки Любомльської, Головненської, Вишнівської та Рівненської громад, а й Шацької, Старовижівської, Турійської.

На сьогодні травматологи мають сучасне обладнання для проведення оперативного лікування переломів.

«Раніше на перелом накладали гіпс, після чого у багатьох випадках розвивалися контрактури. Тепер же медицина не стоїть на місці, і із застосуванням нових методів оперування переломів пацієнти швидко відновлюються», - каже Андрій Бондаренко.

Також у травматологічному відділенні активно практикують операції із заміни кульшових суглобів (ендопротезування).

Пацієнт Олександр Боровик відновлюється після операції з заміни кульшового суглобу, проходить реабілітаційний період. Мріє після відновлення знову ходити в ліс по гриби (адже є затятим прихильником тихого полювання). Дуже дякує колективу відділення, завідувачу та лікарям, які його оперували.

«Перші два дні перед операцією мене обстежували, робили знімки. Перед тим також місяць готувався до операції. Після операції – уколи, крапельниці. Тепер – маю щодня ходити з ходунцями, аби розробляти ногу. Умови тут у палатах, у лікарні дуже хороші, є в палаті окремий санвузол», - розповідає чоловік.

«Я вже майже не ходила, настільки мала проблеми із ногами. Звернулася до Андрія Олександровича Бондаренка, зробили операцію спочатку на одній нозі, замінили суглоб», - розповідає пацієнтка з Любомля Ангеліна Богуш. Жінка каже, щойно відновиться після першої операції з ендопротезування, обов'язково прийде на другу.

Потрапити на лікування або оперування у травматологічне відділення Любомльського ТМО можна, звернувшись до травматологів.

Телефон реєстратури: 068-740-12-28.

Телефон завідувача травматологічного відділення:096-86-82-859

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити