Про це 12 грудня 2017 року повідомили в УДСНС України у Волинській області.
За легендою, 12 грудня група диверсантів заклала вибуховий пристрій у центральному розважальному закладі «Промінь», що у Луцьку. У ході реагування на повідомлення адміністрацією об’єкту, а також правоохоронцями та представниками зазначених служб і підрозділів вжитті заходи щодо проведення евакуації персоналу та відвідувачів з будівлі та прилеглої території. Відразу ж після евакуації вибуховий пристрій, закладений на сцені одного з кінозалів, спрацював, що й спричинило умовну масштабну пожежу.
На момент прибуття перших пожежно-рятувальних підрозділів міста Луцька на місце умовного вибуху, площа пожежі розважального центру сягала 280 квадратних метрів. Адміністратор об’єкту повідомив про потерпілого – ним виявився охоронць закладу, який не встиг евакуюватися. Тому вогнеборці у складі ланки газодимозахисної служби рушили на пошуки людини, і в умовах задимленого, палаючого приміщення знайшли потерпілого, винесли його з будівлі та відразу ж передали медикам.
Паралельно з цим, проводились заходи з організації роботи оперативного штабу щодо взяття під охорону зони можливого ураження та недопущення потрапляння до неї людей і техніки, відключення об’єкта від систем газопостачання та електропостачання, зосередження сил цивільного захисту, підготовки бригади швидкої допомоги до надання допомоги умовно постраждалим та інші заходи.
За підвищеним номером виклику на пожежу об’єкту із масовим перебуванням людей прибули 7 пожежних автомобілів, два з яких автомобілі газодимозахисної служби та оперативно-координаційного центру. До ліквідації умовної пожежі, що на момент локалізації сягала вже 320 метрів, задіяні 35 чоловік особового складу.
У спільних навчаннях взяли участь і представники Служби безпеки України, Національної поліції, медичної та газової служб міста Луцька.
На думку організаторів, мета навчань досягнута.
Учасники вдосконалили шляхи взаємодії усіх служб та практично відпрацювали злагодженість спільних дій з метою миттєвого реагування на них, - розповів начальник відділу реагування на надзвичайні події Управління ДСНС України у Волинській області підполковник служби цивільного захисту Олександр Никитюк. - Ми й надалі будемо підвищувати ефективність підготовки до безперебійної роботи усіх задіяних служб та їх оперативного реагування на виникнення подібних ситуацій.
А громадянам нагадуємо: про підозрілих осіб, невідомі предмети, що можуть бути схожі на вибухові пристрої, або залишені без нагляду речі, повідомляйте до найближчого відділення міліції за номером спецлінії «102».