Про це 20 травня 2018 року повідомляє сайт «ВолиньPost».
Скорботні заходи відбулись 20 травня.
Після богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі військовим та волонтерам вручили нагороди за мужність та внесок в оборону країни від ворога. Отець Микола наголосив на тому, як багато зробили ці люди для кожного українця.
Їхнім бажанням є і буде захистити свою землю, щоб вона була вільною, щоб ми, українці, їхні сини, діти, внуки, ніколи не підпорядковувались комусь, а співали свій гімн, молились своєю мовою, вшановували свої свята, продовжували і передавали з уст в уста свої традиції. Тому наш низький уклін цим воїнам, захисникам нашої України, від тих, кого називають підростаючим поколінням шана і хвала, їм слава від нині і навіки. Їм наші найкращі слова. У нашому гімні ми співаємо: «Ще не вмерли України ні слава, ні воля». Що це означає? Що допоки живе останній українець, доти буде і Україна. Тому нехай допомагає нам Господь і віра тих, які вірять в цю перемогу, - сказав священик.
Опісля колона із військових, представників влади, родичів бійців та прихожан рушила на Театральний майдан до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні - Загинули за єдність України», аби покласти квіти до стели та схилити коліна перед полеглими.
Цьогоріч вже втретє на вшанування прийшов боєць 53 механізованої бригади ЗСУ Олександр Сержант. Юнак сам два роки провів на фронті, тому в цей день не міг бути деінде.
Сьогодні присвячуємо шану воїнам, які загинули на Сході при проведенні АТО. Прийшов сюди з почуттям гордості за них, що наші хлопці схилили голови за нашу Україну, соборну і незалежну. Я сам військовий, я думаю, я зобов'язаний тут бути, - розповів Олександр.
Вшанування продовжились на Алеї почесних поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.