image
13 Травня 2022 | 15:46

У Луцькій райраді зареєстрували звернення щодо заборони діяльності церкви московського патріархату

Луцька райрада звернеться щодо заборони діяльності церкви московського патріархату.

Про це йде мова у проєкті рішення, текст якого є у розпорядженні "ВолиньUA".

Текст звернення підготували депутати фракції Микола Романюк (ВО "Свобода") та Петро Олешко ("За майбутнє").

Звернення Луцької районної ради адресоване до Верховної Ради України, начальника Волинської обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка, правлячого архієрея Володимир – Волинської єпархії УПЦ митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира (Мельника), правлячого архієрея Волинської єпархії УПЦ архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла (Крикоти), священнослужителів та вірян Української православної церкви Московського патріархату на Волині.

У документі йде мова про заборону діяльності УПЦ МП в Україні, скасування в установленому законодавством порядку Статутів та державної реєстрації релігійних громад УПЦ МП на території Луцького району, виходу з лав УПЦ МП та побудови єдиної православної незалежної української церкви.

Також автори звернення закликають архієреїв Володимир-Волинської та Волинської єпархій Володимира і Нафанаїла, свщеннослужителів та вірян УПЦ МП на Волині відкинути непорозуміння та сумніви, негайно вийти з лав УПЦ МП, розірвати будь-які зв’язки із РПЦ, сісти за круглий стіл перемовин з представниками Православної церкви України і спільно шукати мирні шляхи до такого рішення, яке б раз і назавжди, закрило дорогу російській церкві в Україну, а вірянам нашої країни дало змогу збудувати єдину православну незалежну Українську церкву.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити