image
15 Травня 2019 | 16:47

У Луцьку демонтують незаконні рекламні банери та щити

У Луцьку демонтують зовнішню рекламу, що розміщені з порушенням законодавства.

Проект рішення про демонтаж засобів зовнішньої реклами ухвалили під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 15 травня, - пишуть Волинські новини.  

На проспекті Соборності, 5 на вікнах магазину методом наклеювання нанесено два банера розміром 2,0 м х 2,0 м та шість банерів розміром 1,0 м х 2,0 м із зображенням продуктів харчування. Власником вказаних засобів зовнішньої реклами є ТзОВ «ІТ-Торг». 

На вулиці Винниченка, 14 на фасаді будинку розміщено кронштейн розміром 0,5 м х 0,6 м із сюжетом «Корона». Також на вулиці Винниченка, 14 на фасаді будинку розміщено кронштейн розміром 0,5 м х 0,5 м та банер розміром 1,0 м х 2,0 м із сюжетом «Технолайф». 

Власниками вказаних засобів зовнішньої реклами є фізичні особи-підприємці Олег Горбач та Сергій Никонюк. 

На вулиці Дубнівській, 12 на фасаді будинку розміщені два банера розмірами: 2,0 м х 10,0 м та 3,0 м х 5,0 м із сюжетами «Будівельні матеріали» та «Все для будівництва». Власником вказаних засобів зовнішньої реклами є фізична особа-підприємець Сергій Шунь. 

На проспекті Соборності, 32 методом наклеювання на вікнах розміщено 4 банера розміром 2,0 м х 3,0 м, три банера розміром 2,0 м х 2,0 м та один банер розміром 1,5 м х 2,0 м із зображеннями логотипів «Спорт-Лото». Власником вказаних засобів зовнішньої реклами є ТзОВ «Спорт-Лото». 

На вулиці Винниченка, 14-А на паркані розміщено щит розміром 1,25 м х 3,0 м із сюжетом «Шафран», що знаходиться в аварійному стані. Наразі діючого власника вказаної рекламної конструкції встановити неможливо. 

Перелічені рекламні засоби розміщені без отриманих у встановленому порядку дозволів на розміщення, що порушує пункт 1 ст. 16 Закону України «Про рекламу». 

Інспектори КП «Луцькреклама» склали та вручили акти виявлення порушення розміщення засобів зовнішньої реклами у Луцьку та листи-вимоги про усунення порушення порядку розміщення зовнішньої реклами у місті. Крім того, до Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області направили подання щодо порушення Закону України «Про рекламу» для накладання відповідних штрафних санкцій. Усі вимоги щодо усунення цих порушень були проігноровані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку ще одне кафе в центрі міста працюватиме до 23 години

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити