image
8 Жовтня 2020 | 23:09

У Луцьку фірма дружини депутата Були візьметься за розчистку річки Стир

У Луцьку фірма ТОВ «Річковий порт «Луцьк», яка є у спільній власності дружини міського депутата Сергія Були Ірини Стецюк виграла тендер на розчищення русла річки Стир.

Про це стало відомо із сайту «Прозоро».

Єдиним учасником і відповідно переможцем тендеру на розчищення річки Стир від стадіону «Піонер» на вулиці Архітектора Метельницького до мосту на вулиці Карпенка-Карого - Глушець в місті Луцьку стала фірма ТОВ «РІЧКОВИЙ ПОРТ «ЛУЦЬК».

Вартість таких робіт складе 142 тисяч 616 гривень.

Фірма – «Річковий порт «Луцьк», серед засновників якої - дружина одіозного депутата Луцькради Сергія Були Ірина Стецюк. Жінці належить третина від загального капіталу підприємства. Дані з декларації Сергія Були.

Загалом, «Річковий порт «Луцьк», став переможцем у 15 тендерах на загальну суму 2 мільйони 448 тисяч гривень.

Дані з сайту clarity-project.

А сам Сергій Була у 2019 році декларував дохід від ломбарду «Добробут» у сумі 45 000 гривень та пп «Укрбізнесінвест» - 24 000 гривень, де він працював директором.

Дружина ж депутата задекларувала 1 мільйон 496 тисяч гривень від зайняття підприємницькою діяльністю, ТзОВ «ЗБЛ» - 27 000 грн та заробітна плата отримана за основним місцем роботи – 23 тисяч 289 гривень.

Нагадаємо, що депутат Сергій Була згадується в скандальних забудовах у місті Луцьку та можливих лобіюваннях приватних інтересів. Зокрема будівництво багатоквартирного житлового будинку на проспекті Соборності -  "Егоїст", нині ж "Візаві". 

Ось такі вони народні обранці, працюють в поті чола і все на "благо" рідного міста Луцька.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити