image
24 Січня 2022 | 18:42

У Луцьку капітально відремонтують проблемну ділянку дороги

У Луцьку капітально відремонтують ділянку від вулиці Набережної до вулиці Глушець.

Про це пише ІА Волинські новини.

Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради оголосив тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт вулиці Ковельської – на ділянці від вулиці Набережної до вулиці Глушець.

Торги тривають на сайті державних закупівель Prozorro. Тендерні пропозиції прийматимуть до 26 січня 2022 року. Очікувана вартість розробки проєкту становить 700 тисяч гривень.

Відповідно до технічної специфікації, капітальний ремонт вулиці Ковельської проводитимуть в одну чергу на ділянці від вулиці Набережної до вулиці Глушець протяжністю 0,7 кілометра (середня ширина дорожнього покриття цієї частини вулиці складає 10,5-14 метрів).

Проєкт передбачатиме фрезерування асфальтобетонних покриттів; розбирання бортових каменів; приведення повздовжнього та поперечного профілів до вимог державних будівельних норм; відведення дощових вод; розроблення варіантів дорожнього одягу; улаштування з’їздів і додаткового поверхневого водовідведення на них; влаштування нових тротуарів з обох сторін; ремонт лінійної розв’язки на перехресті вулиць Ковельської – Богдана Хмельницького – Данила Галицького; ремонт горловин наявних колодязів підземних мереж, за необхідності з заміною самих колодязів на залізобетонні; влаштування горизонтальної дорожньої розмітки із холодного пластику; встановлення нових дорожніх знаків; облаштування зупинок громадського транспорту; улаштування пішохідних переходів підвищеної видимості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині виявили незаконні оборудки з лісом на 2,6 мільйони (ФОТО)

Окрім того, проєктанти мають передбачити розробку заходів із дотримання нормативів з питань створення безпечного життєвого середовища для осіб з інвалідністю, розробку схем організації дорожнього руху (зокрема, тимчасову схему на період проведення робіт) і їх погодження з відповідними підрозділами поліції.

Серед вимог до учасників торгів – наявність обладнання та матеріально-технічної бази, працівників відповідної кваліфікації, у тому числі трьох інженерів-проєктувальників, інженера-геодезиста, інженера-консультанта.

Проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт вулиці Ковельської мають виготовити до 1 липня поточного року. Після цього стане можливим оголошення тендеру на самі роботи.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити