image
10 Серпня 2022 | 11:52

У Луцьку контролюватимуть безготівковий проїзд: виділили понад півмільйона гривень

Виконком Луцької міської ради погодив зміни у бюджеті міської територіальної громади.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

У понеділок, 8 серпня, у режимі відеоконференції відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Луцької міської ради, під час якого було розглянуто три питання порядку денного. Щонайперше члени виконкому внесли зміни до бюджету Луцької міської територіальної громади.

Зокрема, 6 700 000 грн виділили на фінансову підтримку ЛСКАП «Спецкомунтранс» для пересипки та обваловки полігону твердих побутових відходів у селі Брище.

750 000 грн передбачили на організацію проведення контролю за безготівковою оплатою проїзду в громадському транспорті, 800 000 грн виділили на облаштування укриття у КЗ «Луцька музична школа № 1 імені Фридерика Шопена».

Оскільки 19 квітня цього року постановою Кабінету Міністрів був затверджений Порядок виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель і споруд, виконком Луцької міської ради ухвалив відповідне рішення та затвердив склад комісії з виконання передбачених постановою заходів. У разі пошкодження об’єктів, їх відновлення буде проводитися за кошти державного бюджету.

Також члени виконкому внесли зміни до Комплексної програми охорони довкілля Луцької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити