image
 |  4 31 Січня 2023 | 08:54

У Луцьку мешканців вулиці Львівської просять придбати індивідуальні контейнери

З метою уникнення скупчення пакетів зі сміттям під електроопорами та деревами, на тротуарах, а також проїжджій частині вулиці Львівської та прилеглих вулиць, інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради розпочинають масштабну роз’яснювальну роботу з мешканцями приватного сектора щодо необхідності придбання індивідуальних контейнерів для збору сміття власниками приватних садиб.

Про це інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

З власниками приватних домоволодінь інспектори проводять роз’яснювальну роботу та здійснюють видачу приписів щодо встановлення індивідуальних контейнерів для побутових відходів з метою забезпечення належного санітарного стану та естетичного вигляду вулиць, а також недопущення порушення Правил благоустрою міста Луцька, в тому числі запобігання утворення стихійних сміттєзвалищ.

На громадян, що ігноруватимуть вимоги Закону та виставлятимуть сміття не у індивідуальних контейнерах, інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, з 13.02.2023 року складатимуть адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП (санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі від 340 до 1360 грн).

Дані заходи проводяться спільно з ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс», з метою впорядкування благоустрою.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити