image
12 Серпня 2022 | 09:54

У Луцьку муніципали виграють майже усі справи щодо порушень правил паркування

У 2022 році інспекторами з паркування департаменту муніципальної варти Луцької міської ради було продовжено здійснення виконання повноважень щодо контролю за дотриманням громадянами правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів на території міста Луцька.

Про це інформує пресслужба департаменту.

З 01 січня по 01 серпня 2022 року інспекторами було винесено 17 863 Повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки або паркування транспортних засобів, зафіксованих у режимі фотозйомки (відеозапису), а в подальшому Постанов.

На даний момент сплачено штрафів на суму 3 021 461 грн.

З кількості 17 863 Постанов із 01 січня 2022 року до суду звернулось шестеро громадян щодо оскарження Постанов інспекторів департаменту.

Чотири справи є виграшними для департаменту, а дві позовні заяви перебувають у провадженні на даний час. Таким чином, відсоток Постанов, які були оскаржені, становить 0,03358% від загальної кількості.

100% справ – за департаментом муніципальної варти.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити