image
25 Жовтня 2019 | 08:49

У Луцьку - найнижчі тарифи на воду в Україні

Директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк зауважив, що у місті – чи не найнижчі тарифи в Україні та найменші на Волині. Це не дозволяє підприємству нормально розвиватися.

Про це пише «ВолиньPost».

Через те, що у Луцьку чи не найнижчі тарифи на воду, це не дозволяє підприємству отримувати економічно обґрунтовані прибутки.

За його словами, аби ситуація змінилася, потрібно підвищити на 2 гривні тариф за послугу водопостачання та ще на 2 – за водовідведення.

«Це не так багато насправді, хоча у відсотковому відношенні ця цифра може складати 30%. У Європі на послуги з водопостачання та водовідведення йде 3% від сукупного доходу домогосподарства. У нас середній дохід одного домогосподарства складає 15 тисяч гривень, тобто нарахування має бути в межах 400 гривень, а нині – 80 гривень. Ми у цих питаннях значно відстаємо», - сказав Гуменюк.

Нагадаємо, що у Луцьку також можливе підвищення вартості проїзду в маршрутках до 8 гривень вже осінню, і до 9 гривень на весні.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити