image
27 Травня 2022 | 22:31

У Луцьку підприємець порушив договір про поставку молочної продукції до навчальних закладів

У Луцьку департамент освіти припинив постачання молочних продуктів у навчальні заклади, що не відповідають вимогам тендерної закупівлі.

Про це інформують на сайті міськради.

За результатом проведеного тендеру на закупівлю молочних продуктів (молоко, масло, сметана, кефір) у заклади освіти Луцької міської територіальної громади, переможцем визнано приватне підприємство “Любодар” (директор Ковальчук В.В.). З ним було укладено договори від 26.01.2022 № 05/01/22 на поставку масла вершкового не нижче 72,5 % жирності ТМ “Здоровий світ”, від 09.02.2022 № 06/02/22 на постачання молока та від 09.02.2022 № 07.02.2022 – на поставку кефіру і сметани.

У своїй тендерній пропозиції ПП “Любодар” надало підтверджувальні документи (сертифікати, протоколи якості, декларацію виробника) щодо постачання молочної продукції виробництва ТОВ “Деражнянський молочний завод”, а також поінформувало, що поставка здійснюватиметься спеціалізованим транспортом виробника.

Однак, 7 лютого цього року ПП “Любодар”, без повідомлення, доставив у навчальні заклади громади масло ТОВ “Андрушівський маслосирзавод”. А лише 11 лютого, тобто через чотири дні, надійшли листи до департаменту освіти про зміну виробника без підтверджувальних документів щодо якості молочної продукції та умов доставки.

А 14 лютого у заклади дошкільної освіти була поставлена молочна продукція виробництва ТОВ “Радивилівмолоко” (молоко, сметана, кефір) і ТОВ “Андрушівський маслосирзавод” (масло). І знову зміни виробника не були погоджені з департаментом освіти Луцької міської ради.

Останній, реагуючи на цю ситуацію, направив численні листи-претензії. Проводились й переговори з директором ПП “Любодар” Віктором Ковальчуком щодо неприпустимості таких дій, про недопущення поставки товару іншого виробника та наголошувалось, що оплата за поставлену продукцію не буде проведена. Натомість, вищезазначене підприємство звернулося до суду про стягнення коштів з департаменту освіти за поставлений товар, який не відповідав вимогам.

У свою чергу, за зверненням департаменту освіти, Луцька окружна прокуратура подала позов до суду щодо стягнення коштів за численні порушення ПП “Любодар” умов договорів та припинення їх дії.

Також у судовому порядку вирішується питання щодо не проведення оплати за надану молочну продукцію у заклади освіти громади, яка не відповідає умовам договору.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити