image
 |  761 25 Травня 2024 | 23:31

У Луцьку працівники магазину підкинули будівельне сміття на територію навчального закладу

Інспектором департаменту муніципальної варти Луцької міської ради було відреаговано на звернення, яке надійшло через гарячу лінію «Група швидкого реагування», а саме: працівники одного з магазинів підкинули будівельне сміття на територію Луцького ВПУ будівництва та архітектури по вул. Потебні, 52.

Про це інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради, - пише ВолиньUA.

У ході розгляду звернення з відповідальною особою було проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо негайного прибирання вищевказаної території. В результаті перевірки вимоги інспектора були оперативно виконані, територію прибрано.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до п.п. 2.5.5.1.1 Правил благоустрою міста Луцька забороняється засмічувати та забруднювати власні, прилеглі/закріплені території матеріалами, конструкціями, відходами тощо, за що передбачено адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафу від 340 до 1700 грн на громадян та від 850 до 1700 грн на посадових осіб. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Луцькому ЦНАПі можуть оновити військово-облікові дані жителі інших громад

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити