image
22 Лютого 2021 | 17:54

У Луцьку працює 259 камер відеоспостереження

У Луцьку працює 259 камер відеоспостереження, які входять до складу інтегрованої системи відеоспостереження «Безпечне місто Луцьк».

Про це йде мова у звіті Департаменту муніципальної варти Луцької міськради.

В листопаді 2020 року на базі департаменту муніципальної варти відкрили Ситуаційний центр – «Центр безпеки міста Луцьк», у якому встановлено сучасну відеотехніку для онлайн-моніторингу камер відеоспостереження системи «Безпечне місто Луцьк».

Також у 2020 році впровадили комплексну систему відеоспостереження (КСВ) в Центральному парку імені Лесі Українки, встановлено камери відеоспостереження на ключових в’їздах/виїздах міста, перших від в’їздів у місто світлофорах, а також на проспекті Президента Грушевського та ключових транспортних розв’язках.

Всього впродовж 2020 року в Луцьку встановили 215 камер відеоспостереження: 152 оглядові, 62 із функцією розпізнавання державних номерних знаків та одна «роботизована». Таким чином, станом на 01.01.2021 року загальна кількість камер відеоспостереження, які входять до складу інтегрованої системи відеоспостереження «Безпечне місто Луцьк», становить на сьогодні 259 одиниць. У планах міської влади встановити камери відеоспостереження на перехрестях вулиць Винниченка, Словацького та на проспекті Волі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волинська громада отримала 317 тисяч з видобування бурштину

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити