image
24 Листопада 2021 | 17:58

У Луцьку реалізують грантову програму на 310 тисяч євро

Депутати Луцької міськради затвердили Програму поводження з органічними відходами у Луцькій міській територіальній громаді, сума фінансування якої становить 310 тисяч євро.

Бюджет Програми 310,5 тисячі євро, з яких 244 тис - грантові кошти, співфінансування з міського бюджету - 66,33 тисячі євро. Програма фінансуватиметься за кошти Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Її реалізовуватимуть протягом 2021-2023 років.

У рамках проекту, за словами Вікторії Гомонець, начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради, заплановано придбати кілька десятків компостерів для навчальних закладів Луцької міської територіальної громади. Також куплять і встановлять обладнання для очистки фільтрату на полігоні твердих побутових відходів у селі Брище.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У луцькому храмі МП прихожани не дотримуються вимог карантину

За умови реалізації Програми та відповідно міжнародного проєкту очікуються наступні результати:

- покращення якості надання комунальних послуг жителям Луцької міської територіальної громади;

- зменшено шкідливий вплив органічних відходів на навколишнє природне середовище;

- розроблена концепція управління органічними відходами для Луцької міської територіальної громади;

- підтвердження позитивного іміджу Луцької міської територіальної громади як активного учасника міжнародних грантових програм.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити