image
28 Листопада 2019 | 20:06

У Луцьку відбулась конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України» (ФОТО)

28 листопада 2019 року на базі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулась обласна науково-практична учнівська конференція «Волинь і волиняни в історії та культурі України».

Про це інформує Волинська обласна Мала академія наук.

Мета конференції: широке залучення учнівської молоді до активної участі у національно-культурному відродженні українського народу, відтворення та збереження історії, традицій рідного краю, мовної культури і національно-етнічних особливостей шляхом проведення наукових пошуків та досліджень.

Організатори конференції: управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинська обласна Мала академія наук.

На конференцію надішли тези від більш як півсотні учнів 8-11 класів, слухачів наукових товариств з Горохівського, Ківерцівського, Камінь-Каширського, Локачинського, Маневицького, Ратнівського, Старовижівського районів, міст Ковеля та Луцька, Голобської, Затурцівської, Люблинецької, Шацької, Княгининівської, Заборольської, Боратинської, Торчинської, Прилісненської ОТГ, Волинського та Нововолинського наукових ліцеїв, Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти».

Програмою конференції передбачалась робота пленарного та секційного засідань.

Секційні засідання проводились за напрямами: Історія моєї родини в історії України; Революція Гідності: події, факти, спогади волинян; Волиняни – учасники АТО і волонтерського руху; Історія волинського краю в особах; Звичаї, обряди, фольклорна спадщина Волині; Історико-краєзнавчі дослідження; Пам’ятки історії і культури Волині.

За підсумком секційних засідань визначено трьох найкращих доповідачів, яких нагороджено почесною медаллю «Юний дослідник Волині». Кожен учасник отримав сертифікат та збірку тез «Волинь і волиняни в історії та культурі України».

В рамках конференції була організована робота двох семінарів-практикумів для керівників секцій історії, мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

                 

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити