image
15 Жовтня 2021 | 23:01

У місті на Волині безперервно тече вода: комунальники місяць ігнорують проблему

На вулиці Лесі Українки у Камені-Каширському вже кілька тижнів просто з-під землі тече вода, наповнюючи дренажну канаву поруч із людськими оселями. Очевидно, припускають містяни, десь трапився прорив труби центрального водогону.

Про це пише газета Полісся.

Поки нічого не вказує на можливе підтоплення домогосподарств. Та не так це найбільше тривожить камінь-каширців, як те, що за стільки часу комунальні служби все ще не усунули проблему, не приступили до ремонту системи водопостачання. Тим самим цінний ресурс – питна вода, добування, очистка та транспортування котрої оплачується коштом жителів міста, витрачається даремно. Невже Камінь-Каширський настільки багатий, що може дозволити собі подібне марнотратство? Сумнівно!

У Камінь-Каширському виробничому управлінні житлово-комунального господарства не стали заперечувати факту, що на згаданій вулиці спостерігається підземний витік води. Хоча до кінця не впевнені, чи дійсно причиною того є дірявий водогін, припустивши можливість прориву каналізаційного колектору. Аби не гадати на кавовій гущі, комунальникам варто було би давним-давно елементарно розкопати ймовірне місце аварії та переконатися наочно що ж там прорвало. Чому цього досі не зроблено? Головний інженер підприємства Олександр Гордійчук пояснив журналістам “Полісся” це браком вільних рук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарні, гаражі та автівки: на Волині продають майно через аукціон (ФОТО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити