image
13 Червня 2018 | 12:33

У місті на Волині відновили продаж «балонного» газу

У місті на Волині знову почали продавати скраплений газ.
Так, проблема із забезпеченням жителів Любомльщини цим енергоресурсом, схоже, потроху вирішується, – повідомляє КОРДОН.
Нагадаємо, його постачання припинилося ще у березні через те, що не був проведений аукціон. Водночас для багатьох жителів району, який, до слова, не газифікований, це стало неабиякою проблемою, адже для приготування їжі вони користувалися саме “балонним” газом.
Попри законодавчу заборону, високий ризик і вартість, люди змушені заповнювати ці балони на автозаправках, адже іншого виходу у них просто не лишалося.

До того ж, у Любомлі почала ширитися інформація про закриття газової контори. Реакція і людей, і обраних ними депутатів не забарилася. З проханням зарадити проблемі до обласної ради й адміністрації зверталися районні обранці.
Справа набула розголосу й на вищому рівні, адже йдеться далеко не про локальний рівень: тільки на Волині скрапленим газом у балонах користуються майже 90 тисяч осіб не лише з Любомльського, а й Старовижівського, Шацького та Ратнівського районів.
У масштабах країни цей показник ще вищий.
Цього тижня ситуація зрушила з місця. У листах, адресованих народному депутату та обласній владі Волинська регіональна компанія «Волиньгаз» повідомила, що ДП «Івано-Франківськ-Пропан» взяло участь у спецаукціоні та придбало 460 тонн скрапленого газу для забезпечення потреб побутових споживачів Західного регіону, в тому числі Волинської області.

У середу, 13 червня, в Любомлі почали реалізовувати газ у балонах. За словами майстра Любомльської дільниці скрапленого газу Сергія Миронюка, зараз на роботу повернулися четверо працівників, які нещодавно були скорочені, відтак колектив газовиків, який обслуговує Любомльський і Шацький райони, складається з 9 осіб.
«Ажіотаж неабиякий, — коментує Сергій Миронюк. — Сьогодні тільки протягом першої години роботи було реалізовано близько півсотні балонів. Вартість одного — 315 гривень».


Нагадаємо, нещодавно у Луцьку кілька будинків на вулиці Набережній залишились без газу через ремонтні роботи. Згодом газопостачання відновили.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити