image
20 Липня 2021 | 18:17

У Службі автомобільних доріг Волині розповіли про перспективи будівництва великої окружної навколо Луцька

Луцьку необхідно збудувати повноцінну окружну дорогу, яка з'єднає усі головні магістралі з різних напрямків.

Про це у коментарі власкору "ВолиньUA" повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак.

За словами посадовця, виникла нагальна необхідність прискорити питання будівництва повноцінної окружної дороги навколо Луцька. Наявна мережа автошляхів вже не справляється з потоками транспорту.

"Окружна має з'єднати траси на Ковель, на Володимир, на Львів, на Дубно і на Рівне. Це має бути серйозний проєкт. На жаль, частина земель, де мала б проходити окружна, скуплені. Тому постане ще й питання їх викупу. Ми ініціювали засідання робочої групи у Волинській ОДА, не намалювали власне бачення, як має проходити окружна дорога навколо Луцька. Наступний етап - проведення тендеру на виготовлення техніко-економічного обгрунтування проєкту. Якщо держава виділить на це кошти, його можна буде провести швидше. Але в будь-якому випадку - це великий проєкт. І підготовка його реалізації може зайняти 3 чи 4 роки. Крім того, частина окружної Луцька буде проходити через територію Рівненської області за селом Крупа", - зазначив Анатолій Посполітак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алкоголем не зловживав: що відомо про лучанина, який вбив свою сім'юм

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити