image
16 Травня 2019 | 17:01

У центральному парку Луцька пропонують обмежити рух транспорту

У центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки пропонують обмежити рух автомобілів з 8 до 11 години та з 21 до 23 години.

Про це пише ВолиньPost.

Там провели зустріч з підприємцями, які здійснюють свою господарську діяльність на території парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Предметом розмови стало питання руху транспорту територією парку.

Раніше на території парку встановили болард, але недобросовісні водії зруйнували його. А нещодавно встановили новий, більш потужніший болард, який унеможливить заїзд автомобілів.

Читайте також: У Луцьку ремонтують двір на Привокзальній

Також з підприємцями обговорили можливі часові рамки, коли болард буде опущений – з 8 до 11 години та з 21 до 23 години. У цей час підприємці зможуть довезти товар до своїх павільйонів чи провести їх технічне обслуговування.

Присутні на зустрічі підприємці погодилися з цією пропозицією.

Читайте також: Біля луцької музичної школи - небезпечний відкритий люк

Зазначають, що у випадку виявлення руху транспорту у невизначені години, до підприємців застосовуватимуть різного роду санкції, аж до скасування паспорту прив'язки.

Відповідні зміни пропонуватимуть внести у діюче рішення виконавчого комітету.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити