image
15 Вересня 2020 | 17:36

У центрі Луцька з'явився новий унікальний мурал (ФОТО)

На вулиці Богдана Хмельницького домалювали нове графіті, яке стало одним із нових зображень в рамках стрітарт фестивалю «Lutsk Wallking».

Про це на сторінці у фейсбуці розповів автор муралу, художник Андрій Присяжнюк.

Стінопис з’явився на яскравому прикладі радянського модернізму – колишньому кінотеатрі «Зміна», збудованому в 1963 року.

«В даному стінописі поставив перед собою задачу вписати абстрактну пластичну форму в існуюче середовище. Організувати формат враховуючи архітектурні конструкції (вікна, стовп тощо). Через відсутність "коду міста" вулиці перенавантажені кольором та іншим візуальним сміттям. Монохромна робота не перенасичує кольором існуюче середовище та органічно вписується в нього. Симбіоз архітектури з новим муралом, вдається досягнути, за рахунок використаних елементів мозаїки, яка збереглася на одній з стін будівлі. На жаль, не в моїх силах зробити повну реконструкцію. Додаю старе фото архітектури», – зазначив автор.

Зображення чорно-біле, але за допомогою доповненої реальності може стати кольоровим на вашому смартфоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У День міста луцькі муніципали масово штрафували порушників паркування (ФОТО)

«За допомогою сучасних технологій ми отримуємо надреалістичні фотографії та відео, в яких часто використовуються різні фільтри які підсилюють колір. З власних спостережень формується враження що реальність виглядає сірою. Ми все більше дивимося на світ через призму гаджетів. Щоб побачити мурал в кольорі потрібно використати додаток доповненої реальності. Цим я хочу привернути увагу глядача до нашої залежності від смартфонів», – йдеться у дописі.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити