image
 |  214 14 Травня 2024 | 20:43

У Вовчанську зникли два волонтери: їх могли вбити росіяни

У прикордонному Вовчанську Харківської області 10 травня зникли двоє волонтерів, за даними поліції, їх розстріляли окупанти і один із них міг загинути.

Про це пише "Суспільне Харків", повідомляє ВолиньЮА. 

 "Є інформація, що у перший день масованих обстрілів та евакуації волонтери самовільно, не узгоджуючи ні з поліцією, ні з нами, виїхали в місто, не володіючи інформацією, що не потрібно їхати у північну частину міста. Перебування цих двох волонтерів зараз невідоме. Або вони попали під обстріл і загинули, або потрапили в полон – ми не розуміємо цього".

За словами Гамбарашвілі, громадська організація, яка відправляла волонтерів, звернулася до поліції з заявою про зникнення двох людей.

Це волонтери з Київської області, які хотіли допомогти з евакуацією населення у Вовчанську, і заїхали у місто, але не координувалися з місцевою владою.

Гамбарашвілі закликав усіх волонтерів та небайдужих, які мають змогу допомогти, координувати свої дії з військовою адміністрацією, з поліцією, з координаційним центром, щоб не було таких випадків, що люди їдуть, не розуміючи, куди Керівник слідчих поліції Харківщини Сергій Болвінов повідомив, що один із волонтерів, які зникли у Вовчанську, міг загинути.

"Поки точилися бої за місто, двоє волонтерів на власній машині поїхали до Вовчанська, щоби евакуювати звідти місцеву родину. Але до адреси вони так і не доїхали – зникли. Ми вже розслідуємо цю справу, та, на жаль, за попередньою інформацією та даними від свідків, хлопців розстріляли російські військові. Один з них, ймовірно, поранений, другий – не вижив".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд обрав виконуючих обов'язки міністра агрополітики та міністра інфраструктури

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити