image
13 Листопада 2017 | 13:56

У жовтні на Волині найбільш подорожчали яйця та сало

Ціни на споживчому ринку Волинської області у жовтні 2017 року порівняно з попереднім місяцем зросли на 1,1%, з початку року – на 12,1%, в Україні – на 1,2% та 11,5% відповідно.

Про це пише «Вголос».

У жовтні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищились на 1,1%. Найбільше подорожчали яйця (на 15,1%) та сало (на 14,9%). Це – найвищі показники зростання вартості за місяць.

Також зросли ціни на сметану, молоко, яловичину і телятину, масло, сир і м'який сир (творог), овочі, кисломолочну продукцію, рис, хліб на 6,0–1,3%. У той же час подешевшали цукор, крупи гречані, риба та продукти з риби, фрукти, свинина, макаронні вироби, м'ясо птиці на 6,5–1,1%.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 0,4%.

Одяг і взуття подорожчали на 3,2%, зокрема, одяг – на 3,3%, взуття – на 2,9%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2% відбулося за рахунок підвищення тарифів на гарячу воду на 2,4%, та опалення – на 0,7%.

Підвищення цін на транспорт на 1,7% відбулося внаслідок подорожчання палива та мастил на 5,0%. Водночас знизилась вартість перевезень залізничним пасажирським транспортом на 5,8%.

У сфері зв'язку ціни зросли на 0,5%, що пов'язано з підвищенням абонентної плати за користування місцевим телефонним зв'язком на 6,7%.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити