image
24 Листопада 2022 | 11:18

У значній частині Луцька є вода та тепло: проблеми з електроенергією

Повідомили оперативну інформацію станом на 10:30 по постачанню електроенергії, води та тепла у Волинській області. 

Про це повідомив міський голова Луцька.

"1. Дубнівський та Гнідавський водозабір під напругою, однак нестабільною, через що протягом дня можливе призупинення водопостачання. Заготуйте воду зараз. Омелянівський водозабір через нестабільну напруги наразі вимкнений. Очікуємо стабілізацію напруги. У будинках, де є вода, вона доступна до 4-6 поверху. У будинках, де відсутня електроенергія на поверхах вище її немає, оскільки не працюють підйомні станції. Скористайтеся допомогою сусідів та візьміть воду у них.

2. Частина з тих котелень, які зранку були увімкнені, наразі працюють з перебоями у зв‘язку з нестабільною напругою. Очікуємо стабілізації напруги. Котельню на вул. Карбишева енергетики обіцяють підключити після обіду. В багатоквартирних будинках, де встановлено ІТП також можуть бути проблеми з подачею теплоносія через відсутність електроенергії в будинку.

3. В частині районів міста та в окремих селах є електроенергія, в частині - немає. Протягом дня ситуація буде змінюватися. Значне покращення за інформацією енергетиків відбудеться з початком генерації електроенергії на АЕС. За попередніми прогнозами міненерго, це відбудеться ближче до вечора.

Тримаємось!

UPD:

На Омелянівський водозабір подача напруги відновлена.", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На "Ягодині" кілометрова черга вантажівок

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити