image
12 Грудня 2019 | 21:39

У ЗСУ заявили, що помиритись із окупантами їм заважають добровольці (ВІДЕО)

Українські військові готові до реінтеграції з російськими військовими і бойовиками терористичних “ЛДНР”, але є проблема з ветеранами.

Про це на круглому столі на тему “Національна стійкість: нові підходи у вирішенні старих проблем”, який пройшов в “Укрінформі”, заявив начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов.

Відповідаючи на запитання журналіста про те, чи існує майданчик для вирішення питань комунікації з окупованими територіями і ветеранами, полковник зазначив про готовність української армії до реінтеграції з російською армією.

За його словами, РНБО вже створена група по національно-патріотичному вихованню.

“Питання реінтеграції, це в першу чергу питання безпеки. Я вас хочу запевнити, що військовий і військовий росіянин, які проти нас воювали і продовжують воювати і навіть ті військові, які є у формуваннях Донецької і Луганської областей, якщо буде прийнято політичне рішення і імплементоване, вони реінтегруються дуже швидко. Тому що все ж таки, крім національної ідеї, існують військові традиції. І порозумітись військовим росіянам і військовим українцям, навіть якщо вони були ворогами, краще.

Але не забувайте, що існують праворадикальні рухи, які державою не контролюються державою (не будемо вдаватися в деталі). Беремо загальну картинку, праворадикалізм зараз випущений безконтрольно і немає (крім спеціальних служб) державної політики щодо реінтеграції саме цих ветеранів (а іноді не завжди ветеранів, а іноді не завжди людей, які піклуються про безпеку держави), до державної політики та реінтеграції до ініціатив”, – заявив він.

Полковник додав, що “ми зможемо вдало реінтегрувати Донецьку та Луганську області, якщо сильне українське суспільство займеться реінтеграцією іншої частини суспільства”.

“Одна частина суспільства менш інтегрована, інша більше. Ось на цьому сколі йде радикалізм. Тому нам треба з вами в цьому напрямі теж працювати”, – додав він.

Ноздрачов зазначив, що про український радикалізм кажуть на Заході, але не в Україні. Полковник привів у приклад позицію США по полку Нацгвардії “Азов”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боротьба за землю: Сьогодні о 5-й ранку поліція увірвалась у помешкання двох ветеранів АТО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росагітпром - у Києві: на запрошення Зеленського знімальну групу телеканалу Міноброни Росії «Звезда» пустили в Україну (ВIДЕО)

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити