image
10 Липня 2020 | 21:19

Угорщину запідозрили в «тихій» окупації України

Угорщина розпочинає програму фінансової підтримки для представників угорської меншини щодо викупу земель сільськогосподарського значення.

Про це повідомляє «24 канал».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав український блогер Тимофій Гольц. Він зазначив, що кошти з бюджету країни проходитимуть через фонд імені Габора Бетлена і міністерство аграрної політики Угорщини.

«Занепокоєння українських чиновників, які вміють аналізувати, ухвалювати і реалізовувати рішення, маэ викликати той факт, що Угорщина розпочинає програму фінансової допомоги представникам угорської меншини України в питанні викупу земель сільськогосподарського призначення. Кошти з угорського бюджету будуть проходити через фонд імені Габора Бетлена, а також через міністерство аграрної політики Угорщини», – підкреслив він.

Блогер підкреслив, що викуплені землі будуть маскувати під різними проектами в сфері сільського господарства або переробної промисловості (насадження фруктових садів, будівництво переробних заводів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада Зеленського йде на поступки Будапешту: на Закарпатті може з’явитися «угорський» район

Також він звернув увагу, що такі наміри Угорщини вигідні і Росії.

«Такі «провідні» сайти російської пропаганди, як odnarodyna.org, news-front.info і інші в єдиному режимі часу викладають позитивні матеріали про посилення позицій Угорщини в Закарпатті. Звичайно, в програшному для України ракурсі. У вигідному для Угорщини форматі. До речі, угорці вкладають чимало коштів і в інформаційний супровід своїх проектів в інформаційному просторі України», – підкреслив Гольц.

Він вважає, що українська реакція на це має бути жорсткою.

Крім того, блогер зазначив, що Будапешт підсилює армію і нарощує сили на кордоні з Румунією

«Закуповує 16 багатофункціональних вертольоти Н22М і 20 одиниць Н145М, 44 одиниці танків «Leopard 2A7 +», і 24 САУ РzН2000 калібру 155 мм (німецького виробництва), збільшив грошове забезпечення військовослужбовцям на 10%, а також зробив додаткові витрати на розгортання підрозділів на кордоні з Румунією. тобто, починає вже бряцкати зброєю».

Раніше OBOZREVATEL писав, що створення нових об'єднаних районів в Закарпатській області перетворилося на черговий національний скандал. Приводом стала поява нової територіально-адміністративної одиниці – Берегівської, де зосереджена значна частина українських угорців.

У народі негласно район назвали «угорським» і вважають, що таке рішення може створити загрозу територіальної цілісності України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Посла України викликали в МЗС Грузії через неадекватні заяви Саакашвілі

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити